Heategevuslik projekt

Tants iga lapseni

Heategevusliku projekti “Tants iga lapseni” eestvedajaks Rae Vallas on Dance Team Royal tantsuklubi treener Anabel Aunver ja meie noored assistendid. Projekt on suunatud 3 – 12 a. lastele ning pakub võimalust kolm kuud (september – november) osaleda tantsuspordi algkursusel täiesti tasuta. Meie meeskonnas töötavad üksnes tantsuspetsialistid, kes oma kogemuse ja eeskujuga motiveerivad õpilasi. Lõpuüritusel saab iga laps kursust meenutava karika.

Siinkohal täname Rae Vallavalitsust, kes on meid igati toetanud, samuti Rae Kultuurikeskust, Jüri Gümnaasiumi ja Taaramäe lasteaeda. Seda kõike korraldades püüame anda oma panuse noorte arenguvõimalustele spordis.
Samas saavad Dance Team Royali noored tantsijad olla aktiivsed oma kogukonnas, jagades oma teadmisi ja kogemusi endast noorematele.

Tants on nagu rattasõit, mis nii kergelt meelest ei lähe ning kindlasti omandavad lapsed kursuse jooksul oskusi, mis ka edaspidises elus igati kasuks tulevad. Tants treenib kogu keha, lapsed saavad arendada loovust läbi muusika ja tantsu. Aastate jooksul on kursustel üle Eesti osalenud tuhandeid lapsi.

Meie tegevuse keskmeks on laps ja soovime, et igal lapsel oleksid võrdsed võimalused!
Projekti tasuta kursus algab igal aastal septembris.

Huvilised saavad jätkata peale projekti treeninguid Rae Kultuurimaja hubastes ruumides, liituda saab aastaringselt.

Scroll to Top